שם משתמש
סיסמא
כתבות נוספות בתחום
 
לוח אירועים
Starr Insurance Companies מתרחבת בתאילנד
הודיעה על הסכם עם FPG Insurance Holdings Limited ובעלי מניות תאילנדים מקומיים לרכישת FPG Insurance Public Company Limited , חברת ביטוח כללי תאילנדית
Starr Insurance Companies (Starr) הודיעה על הסכם עם FPG Insurance Holdings Limited (HK) (FPG) ובעלי מניות תאילנדים מקומיים לרכישת FPG Insurance Public Company Limited (FPG Thailand), חברת ביטוח כללי תאילנדית, ללא ביטוחי חיים, יחד עם גורמים תאילנדים מקומיים.

ההשקעה של Starr תוחזק בידי חברת הביטוח שלה בברמודה, Starr Insurance & Reinsurance Limited. העסקה צפויה להיסגר ברבעון השני של 2022, בכפוף לתנאי סגירה מסוימים המקובלים, לרבות כל אישור רגולטורי נדרש.

"תאילנד היא שוק ביטוח חשוב וצומח במהירות - אחת מאבני היסוד של כלכלת דרום מזרח אסיה", אמר מוריס ר. גרינברג, יו"ר ומנכ"ל Starr. "אסיה חשובה הן מבחינה מסחרית והן מבחינה תרבותית עבור Starr, שכן אנו מתחקים אחר שורשינו לחברה בבעלות אמריקאית שנוסדה בשנחאי לפני יותר מ-100 שנה. אנו מצפים לשרת את הצרכים של חברות תאילנדיות וצרכנים מקומיים באמצעות יכולת הביטוח החדשה הזו".

דייוויד זוליג, יו"ר אזורי של FPG, אמר, "עסקה זו משקפת את מעמד הזכיינים שלנו והיא תוצר של העבודה הקשה, ההתמדה והנחישות של הצוות ב-FPG Thailand למרות תנאי השוק המאתגרים. הצוות נרגש ומוכן לעבוד עם Starr כדי להביא את החברה לשלב הבא".

Starr מצפה לחזק את היצע הפתרונות המקומיים עם מוצרי ביטוח מסחרי מותאמים ומוצרי תאונות ובריאות ומתכננת להמשיך ולצמוח עד למרב האפשרי על ידי גיוס ופיתוח כישרונות ביטוח תאילנדי מקומיים. בעבר, Starr תמכה בשוק הביטוח התאילנדי בעיקר באמצעות אספקת מוצרי ביטוח משנה, לרבות פתרונות סיכון טכני, נפגעים, ימיים ומוצרי תאונות ובריאות.

ג'רארד פנפאד'ר מ-Huntington, היועצים האסטרטגיים של FPG, אמר, "זו תוצאה פנטסטית עבור Starr והן עבור FPG. אנו מאמינים ש-Starr היא הבית האידיאלי עבור FPG Thailand לבניית קנה מידה גדול, ולהרחבת היכולות וההפצה, תוך הבאת חדשנות לשוק".

על פי דו"ח שפרסמה לאחרונה סוכנות הדירוג AM Best, בשנת 2021 הוערך שוק ביטוחי החיים של תאילנד ב-253 מיליארד באט תאילנדי (8.3 מיליארד דולר) במונחים של פרמיה ישירה שנכתבה.

מטה המבצע צפוי להישאר בבנגקוק.
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית